Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+2,8 %
+7,6 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 269 000 | 352 000 | 408 000 | 355 000 | 365 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −13,2 % | 30,9 % | 15,9 % | −13 % | 2,8 % |
Liiketulos, € | 98 000 | 118 000 | 166 000 | 91 000 | 102 000 |
Tilikauden tulos, € | 112 000 | −10 000 | 136 000 | 132 000 | 142 000 |
Käyttökate, % | 37,4 % | 36,8 % | 46,1 % | 32,2 % | 35,3 % |
Liikevoitto, % | 36,7 % | 33,8 % | 41 % | 25,8 % | 28,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 352 000 | 408 000 | 355 000 | - |
Virallinen nimi
1.1.2002
Osakeyhtiö
Siikajoki
Katso kartallaPäätoimiala
Vuokra-asunnot
Maisemanhoitopalvelut (81300)
Y-tunnus:
28.10.2002
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2003
Verohallinnon perustiedot:
28.10.2002
Kaupparekisteri:
7.11.2002
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
15.8.2018
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2003
Luomulehto Oy on perustettu vuonna 2002. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Siikajoki, ja pääasiallinen toimiala Vuokra-asunnot.
Yhtiön Luomulehto Oy liikevaihto oli 365 tuhatta ja tilikauden tulos 142 tuhatta. Liikevaihto nousi 2,8%. Liikevoittoprosentti oli 28,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää