Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+9,5 %
−10 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/01 | 2023/01 | 2024/01 | 2025/01 | 2026/01 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 171 000 | 169 000 | 130 000 | 147 000 | 161 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −14,1 % | −1,2 % | −23,1 % | 13,1 % | 9,5 % |
Liiketulos, € | 45 000 | 34 000 | - | 25 000 | 23 000 |
Tilikauden tulos, € | 37 000 | 27 000 | - | 20 000 | 18 000 |
Käyttökate, % | 30,8 % | 23,9 % | 3,8 % | 19,3 % | 22,9 % |
Liikevoitto, % | 26,6 % | 20,8 % | 0,7 % | 17,2 % | 14,5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 171 000 | 169 000 | 130 000 | 147 000 | 161 000 |
Virallinen nimi
26.2.2010
Osakeyhtiö
Masku
Katso kartallaPäätoimiala
Kuljetusliike
Tieliikenteen tavarankuljetus (49410)
Y-tunnus:
10.2.2010
Ennakkoperintärekisteri:
10.2.2010
Verohallinnon perustiedot:
2.3.2010
Työnantajarekisteri:
1.1.2017
Kaupparekisteri:
26.2.2010
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
10.2.2010
M. Nurmikko Oy on perustettu vuonna 2010. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Masku, ja pääasiallinen toimiala Kuljetusliike.
Yhtiön M. Nurmikko Oy liikevaihto oli 161 tuhatta ja tilikauden tulos 18 tuhatta. Liikevaihto nousi 9,5%. Liikevoittoprosentti oli 14,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
01/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää