Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+24 %
+80 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 125 000 | 133 000 | 123 000 | 110 000 | 136 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 27,6 % | 6,4 % | −7,5 % | −10,6 % | 23,6 % |
Liiketulos, € | 64 000 | 56 000 | 48 000 | 57 000 | 100 000 |
Tilikauden tulos, € | 52 000 | 34 000 | 35 000 | 41 000 | 74 000 |
Käyttökate, % | 42,8 % | 36 % | 30,6 % | 35 % | 46,9 % |
Liikevoitto, % | 52,1 % | 42,8 % | 39,7 % | 52,1 % | 73,9 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 125 000 | 133 000 | 123 000 | 110 000 | 136 000 |
Virallinen nimi
4.2.2016
Osakeyhtiö
Pirkkala
Katso kartallaPäätoimiala
IT-konsultointi, IT-palvelut
Ohjelmistojen suunnittelu ja valmistus (62100)
Y-tunnus:
4.2.2016
Ennakkoperintärekisteri:
4.2.2016
Verohallinnon perustiedot:
17.2.2016
Kaupparekisteri:
15.2.2016
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
23.4.2019
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
4.2.2016
Remiot Oy on perustettu vuonna 2016. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Pirkkala, ja pääasiallinen toimiala IT-konsultointi, IT-palvelut.
Yhtiön Remiot Oy liikevaihto oli 136 tuhatta ja tilikauden tulos 74 tuhatta. Liikevaihto nousi 23,6%. Liikevoittoprosentti oli 73,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää