Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+0,4 %
−1 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 332 000 | 342 000 | 344 000 | 242 000 | 243 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 2,8 % | 3 % | 0,6 % | −29,6 % | 0,4 % |
Liiketulos, € | 176 000 | 219 000 | 228 000 | 125 000 | 126 000 |
Tilikauden tulos, € | 140 000 | 175 000 | 183 000 | 103 000 | 102 000 |
Käyttökate, % | 65,9 % | 72,2 % | 73,5 % | 60,3 % | 59,4 % |
Liikevoitto, % | 53,1 % | 64,2 % | 66,7 % | 51,9 % | 52,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 332 000 | 342 000 | 344 000 | 242 000 | 243 000 |
Virallinen nimi
28.3.2008
Osakeyhtiö
Kotka
Katso kartallaHakamäen Helmi
Päätoimiala
Yrityspalvelut
Muualla luokittelematon muu liike-elämän tukipalvelutoiminta (82990)
Y-tunnus:
18.3.2008
Ennakkoperintärekisteri:
1.8.2020
Verohallinnon perustiedot:
25.3.2008
Työnantajarekisteri:
1.8.2020
Kaupparekisteri:
28.3.2008
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
21.5.2008
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.8.2020
Vilare Oy on perustettu vuonna 2008. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kotka, ja pääasiallinen toimiala Yrityspalvelut.
Yhtiön Vilare Oy liikevaihto oli 243 tuhatta ja tilikauden tulos 102 tuhatta. Liikevaihto nousi 0,4%. Liikevoittoprosentti oli 52,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää