Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+21 %
+121 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2020/12 | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 95 000 | 159 000 | 178 000 | 264 000 | 320 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 67,4 % | 12 % | 48,3 % | 21,2 % |
Liiketulos, € | 79 000 | 84 000 | 51 000 | 177 000 | 137 000 |
Tilikauden tulos, € | 164 000 | 70 000 | 29 000 | −81 000 | 17 000 |
Käyttökate, % | 74,6 % | 53,8 % | 28,9 % | 67,4 % | 43,7 % |
Liikevoitto, % | 84,6 % | 53,5 % | 28,9 % | 67,4 % | 43,1 % |
Maksuvalmius | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
Henkilöstö | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 95 000 | 159 000 | 178 000 | 264 000 | 320 000 |
Virallinen nimi
29.10.2019
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaLucky Bastards
Studio Ermezei
Päätoimiala
Yrityspalvelut
Muualla luokittelematon muu liike-elämän tukipalvelutoiminta (82990)
Y-tunnus:
29.10.2019
Ennakkoperintärekisteri:
1.12.2019
Verohallinnon perustiedot:
30.10.2019
Kaupparekisteri:
30.10.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.12.2019
Rcff Group Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Yrityspalvelut.
Yhtiön Rcff Group Oy liikevaihto oli 320 tuhatta ja tilikauden tulos 17 tuhatta. Liikevaihto nousi 21,2%. Liikevoittoprosentti oli 43,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2024.
12/2024 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää