Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+11 %
−17 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 001 000 | 1 043 000 | 1 113 000 | 1 506 000 | 1 668 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 26,1 % | 4,2 % | 6,7 % | 35,3 % | 10,8 % |
Liiketulos, € | 146 000 | 113 000 | 102 000 | 177 000 | 155 000 |
Tilikauden tulos, € | 117 000 | 89 000 | 81 000 | 141 000 | 117 000 |
Käyttökate, % | 14,6 % | 10,9 % | 9,1 % | 11,7 % | 9,3 % |
Liikevoitto, % | 14,7 % | 10,9 % | 9,2 % | 11,8 % | 9,3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 1 001 000 | 1 043 000 | 1 113 000 | 1 506 000 | 1 668 000 |
Virallinen nimi
9.1.2020
Osakeyhtiö
Nurmijärvi
Katso kartallaPäätoimiala
Yrityspalvelut
Muualla luokittelematon muu liike-elämän tukipalvelutoiminta (82990)
Y-tunnus:
9.1.2020
Ennakkoperintärekisteri:
9.1.2020
Verohallinnon perustiedot:
15.1.2020
Kaupparekisteri:
15.1.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
9.1.2020
Nurmijärven Vienti Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Nurmijärvi, ja pääasiallinen toimiala Yrityspalvelut.
Yhtiön Nurmijärven Vienti Oy liikevaihto oli 1,67 miljoonaa ja tilikauden tulos 117 tuhatta. Liikevaihto nousi 10,8%. Liikevoittoprosentti oli 9,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää