Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+15 %
+33 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 268 000 | 918 000 | 131 000 | 382 000 | 440 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 242,5 % | −85,7 % | 191,6 % | 15,2 % |
Liiketulos, € | 47 000 | 43 000 | −16 000 | 13 000 | 31 000 |
Tilikauden tulos, € | 31 000 | 19 000 | −17 000 | 12 000 | 16 000 |
Käyttökate, % | 17,9 % | 4,7 % | −11,8 % | 3,5 % | 7 % |
Liikevoitto, % | 17,9 % | 4,7 % | −12,1 % | 3,6 % | 7,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 918 000 | 131 000 | 382 000 | 440 000 |
Virallinen nimi
18.8.2015
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Yrityspalvelut
Muualla luokittelematon muu liike-elämän tukipalvelutoiminta (82990)
Y-tunnus:
18.8.2015
Ennakkoperintärekisteri:
18.8.2015
Verohallinnon perustiedot:
23.9.2015
Kaupparekisteri:
23.9.2015
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
18.8.2015
Mab Invest Oy on perustettu vuonna 2015. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Yrityspalvelut.
Yhtiön Mab Invest Oy liikevaihto oli 440 tuhatta ja tilikauden tulos 16 tuhatta. Liikevaihto nousi 15,2%. Liikevoittoprosentti oli 7,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää