Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+12 %
+300 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 193 000 | 149 000 | 212 000 | 256 000 | 286 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 56,9 % | −22,8 % | 42,3 % | 20,8 % | 11,7 % |
Liiketulos, € | 43 000 | 12 000 | 25 000 | 14 000 | 29 000 |
Tilikauden tulos, € | 32 000 | 5 000 | 16 000 | 5 000 | 20 000 |
Käyttökate, % | 31,2 % | 25,8 % | 25,1 % | 17,5 % | 18,5 % |
Liikevoitto, % | 22,4 % | 8,3 % | 11,9 % | 5,5 % | 10,2 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 193 000 | 149 000 | 212 000 | 256 000 | 286 000 |
Virallinen nimi
28.11.2019
Osakeyhtiö
Inari
Katso kartalla2Fells
Päätoimiala
Vuokramökit
Lyhytaikainen majoitus huoneistoissa ja huoneissa (55202)
Y-tunnus:
28.11.2019
Ennakkoperintärekisteri:
28.11.2019
Verohallinnon perustiedot:
2.12.2019
Kaupparekisteri:
2.12.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
28.11.2019
The Moment Of Ivalo Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Inari, ja pääasiallinen toimiala Vuokramökit.
Yhtiön The Moment Of Ivalo Oy liikevaihto oli 286 tuhatta ja tilikauden tulos 20 tuhatta. Liikevaihto nousi 11,7%. Liikevoittoprosentti oli 10,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää