Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+3,3 %
+26 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 412 000 | 443 000 | 471 000 | 425 000 | 439 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −6,6 % | 7,5 % | 6,3 % | −9,8 % | 3,3 % |
Liiketulos, € | −39 000 | −239 000 | −224 000 | −127 000 | −94 000 |
Tilikauden tulos, € | −39 000 | −239 000 | −224 000 | −127 000 | −94 000 |
Käyttökate, % | 5,6 % | 3,2 % | −1,4 % | −1 % | 5,4 % |
Liikevoitto, % | −9,3 % | −54 % | −47,5 % | −29,8 % | −21,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 412 000 | 443 000 | 471 000 | 425 000 | 439 000 |
Virallinen nimi
11.2.1997
Osakeyhtiö
Lappajärvi
Katso kartallaPäätoimiala
Vuokra-asunnot
Muu kiinteistöjen vuokraus ja hallinta (68203)
Y-tunnus:
9.4.1997
Ennakkoperintärekisteri:
1.8.1997
Verohallinnon perustiedot:
9.4.1997
Työnantajarekisteri:
1.8.1997
Kaupparekisteri:
11.2.1997
Lappajärven Vuokratalot on perustettu vuonna 1997. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Lappajärvi, ja pääasiallinen toimiala Vuokra-asunnot.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Kiinteistö Oy Lappajärven Vuokratalot.
Yhtiön Lappajärven Vuokratalot liikevaihto oli 439 tuhatta ja tilikauden tulos -94 tuhatta. Liikevaihto nousi 3,3%. Liikevoittoprosentti oli -21,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää