Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+2,1 %
+297 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/05 | 2023/05 | 2024/05 | 2025/05 | 2026/05 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 620 000 | 756 000 | 898 000 | 1 167 000 | 1 192 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 30,8 % | 21,9 % | 18,8 % | 30 % | 2,1 % |
Liiketulos, € | 59 000 | 70 000 | 31 000 | 44 000 | 144 000 |
Tilikauden tulos, € | 49 000 | 55 000 | 28 000 | 29 000 | 115 000 |
Käyttökate, % | 11,6 % | 10,8 % | 4,6 % | 4,5 % | 12,9 % |
Liikevoitto, % | 9,6 % | 9,4 % | 3,5 % | 3,8 % | 12,1 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 620 000 | 756 000 | 898 000 | 1 167 000 | 1 192 000 |
Virallinen nimi
10.5.1999
Osakeyhtiö
Salo
Katso kartallaPäätoimiala
Vihannekset, hedelmät ja marjat
Kasvisten vähittäiskauppa (47210)
Y-tunnus:
12.3.2010
Ennakkoperintärekisteri:
20.9.2010
Verohallinnon perustiedot:
1.11.2010
Työnantajarekisteri:
20.9.2010
Kaupparekisteri:
20.9.2010
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
20.9.2010
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
20.9.2010
Salon Vihanneshalli Oy on perustettu vuonna 1999. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Salo, ja pääasiallinen toimiala Vihannekset, hedelmät ja marjat.
Yhtiön Salon Vihanneshalli Oy liikevaihto oli 1,19 miljoonaa ja tilikauden tulos 115 tuhatta. Liikevaihto nousi 2,1%. Liikevoittoprosentti oli 12,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
05/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää