Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+3,8 %
−4,3 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 306 000 | 217 000 | 292 000 | 183 000 | 190 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 86,6 % | −29,1 % | 34,6 % | −37,3 % | 3,8 % |
Liiketulos, € | 196 000 | 109 000 | 95 000 | 175 000 | 107 000 |
Tilikauden tulos, € | 157 000 | 87 000 | 75 000 | 140 000 | 134 000 |
Käyttökate, % | 64,5 % | 50,6 % | 32,8 % | 53,6 % | 36,4 % |
Liikevoitto, % | 64,5 % | 50,6 % | 32,7 % | 96 % | 56,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 306 000 | 217 000 | 292 000 | 183 000 | 190 000 |
Virallinen nimi
19.11.2009
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaHelnomed
Päätoimiala
Videotuotanto
Elokuvien, videoiden ja televisio-ohjelmien tuotanto (59110)
Y-tunnus:
3.11.2009
Ennakkoperintärekisteri:
1.2.2010
Verohallinnon perustiedot:
13.4.2010
Kaupparekisteri:
17.11.2009
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.2.2010
Supermarsu Oy on perustettu vuonna 2009. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Videotuotanto.
Yhtiön Supermarsu Oy liikevaihto oli 190 tuhatta ja tilikauden tulos 134 tuhatta. Liikevaihto nousi 3,8%. Liikevoittoprosentti oli 56,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää