Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+82 %
+1 725 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 355 000 | 758 000 | 617 000 | 589 000 | 1 071 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −55,6 % | 113,5 % | −18,6 % | −4,5 % | 81,8 % |
Liiketulos, € | −9 000 | 506 000 | 12 000 | −17 000 | 473 000 |
Tilikauden tulos, € | −10 000 | 404 000 | −2 000 | −24 000 | 390 000 |
Käyttökate, % | 1,3 % | 61,8 % | 16 % | 9,8 % | 48,4 % |
Liikevoitto, % | −2,4 % | 66,8 % | 2 % | −2,7 % | 44,3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 355 000 | 758 000 | 617 000 | 589 000 | 1 071 000 |
Virallinen nimi
14.5.2018
Osakeyhtiö
Tuusula
Katso kartallaPäätoimiala
Vesirakentaminen
Vesirakentaminen (42910)
Y-tunnus:
14.5.2018
Ennakkoperintärekisteri:
1.6.2018
Verohallinnon perustiedot:
4.6.2018
Työnantajarekisteri:
1.6.2018
Kaupparekisteri:
1.6.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.2018
Loxus 3D tunnelinspections Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tuusula, ja pääasiallinen toimiala Vesirakentaminen.
Yhtiön Loxus 3D tunnelinspections Oy liikevaihto oli 1,07 miljoonaa ja tilikauden tulos 390 tuhatta. Liikevaihto nousi 81,8%. Liikevoittoprosentti oli 44,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää