Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−12 %
+0 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 67 000 | 190 000 | 666 000 | 936 000 | 822 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 183,6 % | 250,5 % | 40,5 % | −12,2 % |
Liiketulos, € | 14 000 | 10 000 | 45 000 | 40 000 | 40 000 |
Tilikauden tulos, € | 14 000 | 7 000 | 33 000 | 31 000 | 31 000 |
Käyttökate, % | 22 % | 5,8 % | 6,9 % | 4,3 % | 4,9 % |
Liikevoitto, % | 22 % | 5,8 % | 6,9 % | 4,3 % | 4,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | - | 1 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | - | 936 000 | 411 000 |
Virallinen nimi
16.7.2021
Osakeyhtiö
Kemi
Katso kartallaTavara ja Outlet
Päätoimiala
Verkkokauppa
Muu muualla luokittelematon uusien tavaroiden vähittäiskauppa (47782)
Y-tunnus:
16.7.2021
Ennakkoperintärekisteri:
1.9.2021
Verohallinnon perustiedot:
22.7.2021
Kaupparekisteri:
22.7.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.9.2021
Varmtec Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kemi, ja pääasiallinen toimiala Verkkokauppa.
Yhtiön Varmtec Oy liikevaihto oli 822 tuhatta ja tilikauden tulos 31 tuhatta. Liikevaihto laski 12,2%. Liikevoittoprosentti oli 4,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää