Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+13 %
+5,3 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/09 | 2022/09 | 2023/09 | 2024/09 | 2025/09 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 120 000 | 238 000 | 416 000 | 555 000 | 629 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 41,2 % | 98,3 % | 74,8 % | 33,4 % | 13,3 % |
Liiketulos, € | 7 000 | 27 000 | 64 000 | 118 000 | 99 000 |
Tilikauden tulos, € | 6 000 | 21 000 | 51 000 | 94 000 | 99 000 |
Käyttökate, % | 6,6 % | 11,3 % | 15,6 % | 21,2 % | 15,7 % |
Liikevoitto, % | 6,7 % | 11,4 % | 15,6 % | 21,3 % | 15,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 120 000 | 238 000 | 416 000 | 278 000 | 315 000 |
Virallinen nimi
23.9.2019
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaPäätoimiala
Verkkokauppa
Muu erikoistumaton vähittäiskauppa (47120)
Y-tunnus:
23.9.2019
Ennakkoperintärekisteri:
23.9.2019
Verohallinnon perustiedot:
7.10.2019
Kaupparekisteri:
7.10.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
23.9.2019
Elli Madelli Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Verkkokauppa.
Yhtiön Elli Madelli Oy liikevaihto oli 629 tuhatta ja tilikauden tulos 99 tuhatta. Liikevaihto nousi 13,3%. Liikevoittoprosentti oli 15,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
09/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää