Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−45 %
−153 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 19 000 | 1 283 000 | 1 637 000 | 1 516 000 | 833 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −98,5 % | 0 % | 8 515,8 % | −7,4 % | −45 % |
Liiketulos, € | −2 000 | 157 000 | 240 000 | 319 000 | −100 000 |
Tilikauden tulos, € | −2 000 | 125 000 | 190 000 | 254 000 | −135 000 |
Käyttökate, % | −5,9 % | 12,3 % | 14,7 % | 21,1 % | −12 % |
Liikevoitto, % | −6,5 % | 12,3 % | 14,7 % | 21,1 % | −12 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 19 000 | 1 283 000 | 1 637 000 | 1 516 000 | 278 000 |
Virallinen nimi
9.12.2020
Osakeyhtiö
Kerava
Katso kartallaArcticnow
Grizzly Goods
Herible
MassArctic
Pureware
Tundra Tech
Point Blue
OneBuddy
Momentware
Cali Group Ltd
Päätoimiala
Verkkokauppa
Muu muualla luokittelematon uusien tavaroiden vähittäiskauppa (47782)
Y-tunnus:
9.12.2020
Ennakkoperintärekisteri:
9.12.2020
Verohallinnon perustiedot:
18.12.2020
Kaupparekisteri:
18.12.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
9.12.2020
Cali Group Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kerava, ja pääasiallinen toimiala Verkkokauppa.
Yhtiön Cali Group Oy liikevaihto oli 833 tuhatta ja tilikauden tulos -135 tuhatta. Liikevaihto laski 45,0%. Liikevoittoprosentti oli -12%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 3 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 200% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää