Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+98 %
+55 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen ja toimitusjohtaja yhdessä sekä hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 665 000 | 836 000 | 264 000 | 591 000 | 1 172 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −12,8 % | 25,7 % | −68,4 % | 123,9 % | 98,3 % |
Liiketulos, € | 85 000 | −123 000 | 8 000 | 91 000 | 163 000 |
Tilikauden tulos, € | 124 000 | −69 000 | −79 000 | 112 000 | 174 000 |
Käyttökate, % | 12 % | −14,6 % | 3,4 % | 15,5 % | 14 % |
Liikevoitto, % | 12,8 % | −14,6 % | 3,4 % | 15,5 % | 14 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | - | - | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | - | - | - |
Virallinen nimi
3.3.1993
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaNDC Pikaratkaisut
Nordic Data Comm
Päätoimiala
IT-laitteet
Verkkojärjestelmät, tietoliikennejärjestelmät
Tieto- ja viestintäteknisten laitteiden tukkukauppa (46500)
Y-tunnus:
25.3.1993
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
25.3.1993
Työnantajarekisteri:
1.8.1996
Kaupparekisteri:
3.3.1993
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.8.1996
Neuvo-Net Oy on perustettu vuonna 1993. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Verkkojärjestelmät, tietoliikennejärjestelmät.
Yhtiön toinen toimiala on it-laitteet.
Yhtiön Neuvo-Net Oy liikevaihto oli 1,17 miljoonaa ja tilikauden tulos 174 tuhatta. Liikevaihto nousi 98,3%. Liikevoittoprosentti oli 14%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää