Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+275 %
+125 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 290 000 | 172 000 | 118 000 | 106 000 | 398 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −61,4 % | −40,7 % | −31,4 % | −10,2 % | 275,5 % |
Liiketulos, € | 210 000 | −16 000 | 20 000 | 53 000 | 107 000 |
Tilikauden tulos, € | 204 000 | −23 000 | 4 000 | 36 000 | 81 000 |
Käyttökate, % | 72,8 % | −9,3 % | 17,1 % | 50,7 % | 27,1 % |
Liikevoitto, % | 72,8 % | −9,3 % | 17,1 % | 50,7 % | 27,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 290 000 | - | 118 000 | 106 000 | 398 000 |
Virallinen nimi
6.7.2012
Osakeyhtiö
Riihimäki
Katso kartallaPäätoimiala
Varainhoito, omaisuudenhoito
Omaisuudenhoitotoiminta (66300)
Y-tunnus:
6.7.2012
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2013
Verohallinnon perustiedot:
3.1.2013
Kaupparekisteri:
17.12.2012
Front Holding Oy on perustettu vuonna 2012. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Riihimäki, ja pääasiallinen toimiala Varainhoito, omaisuudenhoito.
Yhtiön Front Holding Oy liikevaihto oli 398 tuhatta ja tilikauden tulos 81 tuhatta. Liikevaihto nousi 275,5%. Liikevoittoprosentti oli 27,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää