Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+21 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 151 000 | 153 000 | 133 000 | 111 000 | 134 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 32,5 % | 1,3 % | −13,1 % | −16,5 % | 20,7 % |
Liiketulos, € | 37 000 | 20 000 | 8 000 | 1 000 | 5 000 |
Tilikauden tulos, € | 29 000 | 16 000 | 6 000 | - | 4 000 |
Käyttökate, % | 27,9 % | 17,2 % | 9,7 % | 6,5 % | 8,7 % |
Liikevoitto, % | 25,2 % | 13,7 % | 6,1 % | 1,3 % | 4,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 151 000 | 153 000 | 133 000 | 111 000 | 134 000 |
Virallinen nimi
12.2.2013
Osakeyhtiö
Kotka
Katso kartallaPäätoimiala
Valokuvaus
Valokuvaustoiminta (74200)
Y-tunnus:
23.1.2013
Ennakkoperintärekisteri:
23.1.2013
Verohallinnon perustiedot:
14.2.2013
Kaupparekisteri:
12.2.2013
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
16.1.2013
Inch of Ink Oy on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kotka, ja pääasiallinen toimiala Valokuvaus.
Yhtiön Inch of Ink Oy liikevaihto oli 134 tuhatta ja tilikauden tulos 4 tuhatta. Liikevaihto nousi 20,7%. Liikevoittoprosentti oli 4,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää