Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+18 %
+49 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/01 | 2023/01 | 2024/01 | 2025/01 | 2026/01 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 154 000 | 151 000 | 177 000 | 186 000 | 219 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 17,6 % | −1,9 % | 17,2 % | 5,1 % | 17,7 % |
Liiketulos, € | 27 000 | 17 000 | 37 000 | 46 000 | 69 000 |
Tilikauden tulos, € | 22 000 | 14 000 | 29 000 | 37 000 | 55 000 |
Käyttökate, % | 18,1 % | 11,9 % | 21,2 % | 25,6 % | 32 % |
Liikevoitto, % | 18,1 % | 12 % | 21,2 % | 25,2 % | 31,8 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 154 000 | 151 000 | 177 000 | 186 000 | 219 000 |
Virallinen nimi
15.1.2018
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Valokuvaus
Valokuvaustoiminta (74200)
Y-tunnus:
15.1.2018
Ennakkoperintärekisteri:
15.1.2018
Verohallinnon perustiedot:
16.1.2018
Kaupparekisteri:
16.1.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
15.1.2018
Food Photo Hel Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Valokuvaus.
Yhtiön Food Photo Hel Oy liikevaihto oli 219 tuhatta ja tilikauden tulos 55 tuhatta. Liikevaihto nousi 17,7%. Liikevoittoprosentti oli 31,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
01/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää