Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−9,3 %
−62 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 180 000 | 188 000 | 178 000 | 162 000 | 147 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 17,7 % | 4,4 % | −5,3 % | −9 % | −9,3 % |
Liiketulos, € | 25 000 | 78 000 | 91 000 | 77 000 | 31 000 |
Tilikauden tulos, € | 20 000 | 62 000 | 73 000 | 60 000 | 23 000 |
Käyttökate, % | 15,4 % | 42,8 % | 52,3 % | 54,9 % | 27,3 % |
Liikevoitto, % | 13,9 % | 41,8 % | 51,5 % | 47,6 % | 21,3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 180 000 | 188 000 | 178 000 | 162 000 | 147 000 |
Virallinen nimi
21.2.2008
Osakeyhtiö
Hyvinkää
Katso kartallaPäätoimiala
Vakuutuspalvelut
Riskin- ja vahingonarviointi (66210)
Y-tunnus:
6.2.2008
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.2008
Verohallinnon perustiedot:
14.2.2008
Työnantajarekisteri:
1.3.2008
Kaupparekisteri:
21.2.2008
Uudenmaan sijoituspalvelu Oy on perustettu vuonna 2008. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hyvinkää, ja pääasiallinen toimiala Vakuutuspalvelut.
Yhtiön Uudenmaan sijoituspalvelu Oy liikevaihto oli 147 tuhatta ja tilikauden tulos 23 tuhatta. Liikevaihto laski 9,3%. Liikevoittoprosentti oli 21,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
02/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää