Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+84 %
+167 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 310 000 | 219 000 | 273 000 | 256 000 | 471 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 23,5 % | −29,3 % | 24,7 % | −6,2 % | 84 % |
Liiketulos, € | 269 000 | 124 000 | 107 000 | 73 000 | 201 000 |
Tilikauden tulos, € | 210 000 | 88 000 | 80 000 | 51 000 | 136 000 |
Käyttökate, % | 62,4 % | 40,2 % | 34,1 % | 33,3 % | 45,5 % |
Liikevoitto, % | 86,9 % | 56,7 % | 39,3 % | 28,8 % | 42,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 310 000 | 219 000 | 273 000 | 256 000 | 471 000 |
Virallinen nimi
26.11.2009
Osakeyhtiö
Vantaa
Katso kartallaPäätoimiala
Vakuutuspalvelut
Muualla luokittelematon vakuutus- ja eläkevakuutustoimintaa avustava toiminta (66290)
Y-tunnus:
18.11.2009
Ennakkoperintärekisteri:
1.12.2009
Verohallinnon perustiedot:
26.11.2009
Työnantajarekisteri:
1.12.2009
Kaupparekisteri:
25.11.2009
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
1.11.2018
T Mustonen Osakeyhtiö on perustettu vuonna 2009. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vantaa, ja pääasiallinen toimiala Vakuutuspalvelut.
Yhtiön T Mustonen Osakeyhtiö liikevaihto oli 471 tuhatta ja tilikauden tulos 136 tuhatta. Liikevaihto nousi 84,0%. Liikevoittoprosentti oli 42,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää