Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+16 %
+20 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 258 000 | 216 000 | 221 000 | 206 000 | 238 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 50,9 % | −16,3 % | 2,3 % | −6,8 % | 15,5 % |
Liiketulos, € | 166 000 | 93 000 | 95 000 | 91 000 | 111 000 |
Tilikauden tulos, € | 130 000 | 66 000 | 67 000 | 65 000 | 78 000 |
Käyttökate, % | 61,7 % | 60,3 % | 52,9 % | 51,8 % | 57,2 % |
Liikevoitto, % | 64,6 % | 43,4 % | 43,4 % | 44,5 % | 46,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 258 000 | 216 000 | 221 000 | 206 000 | 238 000 |
Virallinen nimi
18.7.2019
Osakeyhtiö
Oulu
Katso kartallaJAchalets
Päätoimiala
Vakuutuspalvelut
Vakuutusasiamiesten ja -välittäjien toiminta (66220)
Y-tunnus:
18.7.2019
Ennakkoperintärekisteri:
1.10.2019
Verohallinnon perustiedot:
9.8.2019
Kaupparekisteri:
9.8.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2021
JAsolutions Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Oulu, ja pääasiallinen toimiala Vakuutuspalvelut.
Yhtiön JAsolutions Oy liikevaihto oli 238 tuhatta ja tilikauden tulos 78 tuhatta. Liikevaihto nousi 15,5%. Liikevoittoprosentti oli 46,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää