Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−19 %
+42 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 207 000 | 219 000 | 249 000 | 268 000 | 217 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 2 % | 5,8 % | 13,7 % | 7,6 % | −19 % |
Liiketulos, € | 46 000 | 62 000 | 92 000 | 54 000 | 100 000 |
Tilikauden tulos, € | 37 000 | 49 000 | 73 000 | 43 000 | 61 000 |
Käyttökate, % | 22,6 % | 28,7 % | 37,2 % | 20,3 % | 46,9 % |
Liikevoitto, % | 22,6 % | 28,7 % | 37,2 % | 20,3 % | 46,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 207 000 | 219 000 | 249 000 | 268 000 | 217 000 |
Virallinen nimi
7.5.2019
Osakeyhtiö
Vantaa
Katso kartallaPäätoimiala
Vakuutuspalvelut
Vakuutusasiamiesten ja -välittäjien toiminta (66220)
Y-tunnus:
7.5.2019
Ennakkoperintärekisteri:
7.5.2019
Verohallinnon perustiedot:
6.6.2019
Kaupparekisteri:
6.6.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
15.9.2020
Fihlman Invest Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vantaa, ja pääasiallinen toimiala Vakuutuspalvelut.
Yhtiön Fihlman Invest Oy liikevaihto oli 217 tuhatta ja tilikauden tulos 61 tuhatta. Liikevaihto laski 19,0%. Liikevoittoprosentti oli 46,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää