Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−13 %
−34 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 160 000 | 135 000 | 139 000 | 128 000 | 111 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 5,3 % | −15,6 % | 3 % | −7,9 % | −13,3 % |
Liiketulos, € | 76 000 | 56 000 | 45 000 | 44 000 | 27 000 |
Tilikauden tulos, € | 61 000 | 42 000 | 36 000 | 35 000 | 23 000 |
Käyttökate, % | 47,4 % | 42,2 % | 32,5 % | 35,2 % | 24,5 % |
Liikevoitto, % | 48,3 % | 42,2 % | 32,5 % | 35,2 % | 24,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 160 000 | 135 000 | 139 000 | 128 000 | 111 000 |
Virallinen nimi
17.10.2002
Osakeyhtiö
Jyväskylä
Katso kartallaAlansa
Päätoimiala
Vakuutusmeklari
Vakuutusasiamiesten ja -välittäjien toiminta (66220)
Y-tunnus:
8.10.2002
Ennakkoperintärekisteri:
8.10.2002
Verohallinnon perustiedot:
11.10.2002
Kaupparekisteri:
17.10.2002
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2009
Alansa on perustettu vuonna 2002. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Jyväskylä, ja pääasiallinen toimiala Vakuutusmeklari.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Alansa Partner Oy.
Yhtiön Alansa liikevaihto oli 111 tuhatta ja tilikauden tulos 23 tuhatta. Liikevaihto laski 13,3%. Liikevoittoprosentti oli 24,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää