Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−0,9 %
+71 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 454 000 | 388 000 | 508 000 | 556 000 | 551 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 20,1 % | −14,5 % | 30,9 % | 9,5 % | −0,9 % |
Liiketulos, € | 17 000 | 26 000 | 27 000 | 37 000 | 61 000 |
Tilikauden tulos, € | 12 000 | 20 000 | 20 000 | 28 000 | 48 000 |
Käyttökate, % | 3,8 % | 6,9 % | 5,9 % | 7,3 % | 11,6 % |
Liikevoitto, % | 3,8 % | 6,9 % | 5,4 % | 6,8 % | 11,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 454 000 | 388 000 | 508 000 | 556 000 | 551 000 |
Virallinen nimi
4.10.2016
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaPäätoimiala
Vaatteiden valmistus
Muualla luokittelematon muiden vaatteiden ja asusteiden valmistus (14290)
Y-tunnus:
4.10.2016
Ennakkoperintärekisteri:
4.10.2016
Verohallinnon perustiedot:
20.10.2016
Kaupparekisteri:
17.10.2016
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
4.10.2016
Nousu Yhtiöt Oy on perustettu vuonna 2016. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Vaatteiden valmistus.
Yhtiön Nousu Yhtiöt Oy liikevaihto oli 551 tuhatta ja tilikauden tulos 48 tuhatta. Liikevaihto laski 0,9%. Liikevoittoprosentti oli 11,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää