Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−33 %
−55 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 194 000 | 190 000 | 191 000 | 154 000 | 103 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 21,3 % | −2,1 % | 0,5 % | −19,4 % | −33,1 % |
Liiketulos, € | 122 000 | 120 000 | 123 000 | 77 000 | 34 000 |
Tilikauden tulos, € | 97 000 | 96 000 | 98 000 | 62 000 | 28 000 |
Käyttökate, % | 69,5 % | 68,7 % | 67,1 % | 57,5 % | 42,1 % |
Liikevoitto, % | 63,2 % | 63,3 % | 64,9 % | 50,4 % | 34,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 194 000 | 190 000 | 191 000 | 154 000 | 103 000 |
Virallinen nimi
10.8.2018
Osakeyhtiö
Kempele
Katso kartallaPäätoimiala
Vaatteiden ja tekstiilien agentuuriliike
Tekstiilien, vaatteiden, turkisten, jalkineiden ja nahkavalmisteiden agentuuritoiminta (46160)
Y-tunnus:
10.8.2018
Ennakkoperintärekisteri:
1.9.2018
Verohallinnon perustiedot:
6.9.2018
Kaupparekisteri:
1.9.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.9.2018
Tapcom Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kempele, ja pääasiallinen toimiala Vaatteiden ja tekstiilien agentuuriliike.
Yhtiön Tapcom Oy liikevaihto oli 103 tuhatta ja tilikauden tulos 28 tuhatta. Liikevaihto laski 33,1%. Liikevoittoprosentti oli 34,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää