Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+7,9 %
+83 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 118 000 | 171 000 | 171 000 | 139 000 | 150 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 44,9 % | 0 % | −18,7 % | 7,9 % |
Liiketulos, € | 37 000 | 34 000 | 34 000 | −7 000 | - |
Tilikauden tulos, € | 30 000 | 26 000 | 26 000 | −6 000 | −1 000 |
Käyttökate, % | 32,2 % | 20,2 % | 20,2 % | −4,7 % | 0,6 % |
Liikevoitto, % | 32,2 % | 20 % | 20 % | −4,9 % | 0,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 118 000 | 171 000 | 171 000 | 139 000 | 150 000 |
Virallinen nimi
3.9.2021
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaPäätoimiala
Vaatteiden ja tekstiilien agentuuriliike
Tekstiilien, vaatteiden, turkisten, jalkineiden ja nahkavalmisteiden agentuuritoiminta (46160)
Y-tunnus:
3.9.2021
Ennakkoperintärekisteri:
1.10.2021
Verohallinnon perustiedot:
7.9.2021
Kaupparekisteri:
7.9.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.10.2021
Anunen Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Vaatteiden ja tekstiilien agentuuriliike.
Yhtiön Anunen Oy liikevaihto oli 150 tuhatta ja tilikauden tulos -1 tuhatta. Liikevaihto nousi 7,9%. Liikevoittoprosentti oli 0,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää