Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−23 %
−40 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 407 000 | 614 000 | 491 000 | 423 000 | 326 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 6 % | 50,9 % | −20 % | −13,8 % | −22,9 % |
Liiketulos, € | 250 000 | 386 000 | 307 000 | 239 000 | 160 000 |
Tilikauden tulos, € | 251 000 | 309 000 | 401 000 | 282 000 | 169 000 |
Käyttökate, % | 62,9 % | 63,4 % | 63,1 % | 57,3 % | 50 % |
Liikevoitto, % | 61,7 % | 63,1 % | 62,6 % | 56,6 % | 49,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 407 000 | 614 000 | 491 000 | 423 000 | 326 000 |
Virallinen nimi
4.5.2007
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Vaatteiden ja tekstiileiden tukkuliike
Vaatteiden tukkukauppa (46421)
Y-tunnus:
4.5.2007
Ennakkoperintärekisteri:
4.5.2007
Verohallinnon perustiedot:
10.5.2007
Kaupparekisteri:
10.5.2007
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
1.5.2008
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2007
BubbaWear Oy on perustettu vuonna 2007. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Vaatteiden ja tekstiileiden tukkuliike.
Yhtiön BubbaWear Oy liikevaihto oli 326 tuhatta ja tilikauden tulos 169 tuhatta. Liikevaihto laski 22,9%. Liikevoittoprosentti oli 49,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää