Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−8,7 %
+4,9 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 784 000 | 475 000 | 572 000 | 564 000 | 515 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | −39,4 % | 20,4 % | −1,4 % | −8,7 % |
Liiketulos, € | 77 000 | 49 000 | 69 000 | 51 000 | 54 000 |
Tilikauden tulos, € | 61 000 | 39 000 | 55 000 | 41 000 | 43 000 |
Käyttökate, % | 10,9 % | 11,9 % | 13,1 % | 9,9 % | 11,2 % |
Liikevoitto, % | 9,9 % | 10,5 % | 12,1 % | 9,2 % | 10,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 784 000 | 475 000 | 572 000 | 564 000 | - |
Virallinen nimi
13.2.2020
Osakeyhtiö
Hämeenlinna
Katso kartallaPäätoimiala
Urheiluvälineet, ulkoiluvälineet ja varusteet
Polkupyörien ja muiden urheiluvälineiden vähittäiskauppa (47632)
Y-tunnus:
13.2.2020
Ennakkoperintärekisteri:
3.8.2020
Verohallinnon perustiedot:
5.8.2020
Työnantajarekisteri:
3.8.2020
Kaupparekisteri:
3.8.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
3.8.2020
Jigiparatiisi Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hämeenlinna, ja pääasiallinen toimiala Urheiluvälineet, ulkoiluvälineet ja varusteet.
Yhtiön Jigiparatiisi Oy liikevaihto oli 515 tuhatta ja tilikauden tulos 43 tuhatta. Liikevaihto laski 8,7%. Liikevoittoprosentti oli 10,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää