Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−31 %
+100 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 350 000 | 396 000 | 605 000 | 1 345 000 | 924 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 40 % | 13,1 % | 52,8 % | 122,3 % | −31,3 % |
Liiketulos, € | 80 000 | 59 000 | −180 000 | 72 000 | 102 000 |
Tilikauden tulos, € | 56 000 | 32 000 | −192 000 | 51 000 | 102 000 |
Käyttökate, % | 18,5 % | 14,9 % | −29,5 % | 5,6 % | 10,9 % |
Liikevoitto, % | 23,2 % | 14,9 % | −29,7 % | 5,4 % | 11,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 350 000 | 396 000 | 605 000 | 1 345 000 | 924 000 |
Virallinen nimi
21.9.2010
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaX-Yachts Finland
X-Yachts Estonia
Valiant Med Nordic
Finnish Speed Sailing Management
Foiling Center
Business Match Race Finland
Päätoimiala
Urheilujärjestö
Vesiliikennevälineiden vuokraus ja leasing (77340)
Y-tunnus:
2.9.2010
Ennakkoperintärekisteri:
2.9.2010
Verohallinnon perustiedot:
22.9.2010
Kaupparekisteri:
21.9.2010
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
20.7.2010
One Sailing Finland Oy on perustettu vuonna 2010. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Urheilujärjestö.
Yhtiön One Sailing Finland Oy liikevaihto oli 924 tuhatta ja tilikauden tulos 102 tuhatta. Liikevaihto laski 31,3%. Liikevoittoprosentti oli 11,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää