Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−2,2 %
−43 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 111 000 | 110 000 | 139 000 | 225 000 | 220 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −22,4 % | 0 % | 25,2 % | 61,9 % | −2,2 % |
Liiketulos, € | 18 000 | 15 000 | 34 000 | 72 000 | 44 000 |
Tilikauden tulos, € | 16 000 | 12 000 | 28 000 | 58 000 | 33 000 |
Käyttökate, % | 16,4 % | 14,5 % | 25,2 % | 32,3 % | 20,3 % |
Liikevoitto, % | 16,4 % | 14,5 % | 25,2 % | 32,3 % | 20,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 2 | 2 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 111 000 | 110 000 | 70 000 | 113 000 | - |
Virallinen nimi
8.10.2013
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaPäätoimiala
Turvajärjestelmät
Muualla luokittelematon turvallisuuspalvelutoiminta (80090)
Y-tunnus:
27.9.2013
Ennakkoperintärekisteri:
1.10.2013
Verohallinnon perustiedot:
11.10.2013
Työnantajarekisteri:
1.10.2013
Kaupparekisteri:
8.10.2013
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.10.2013
Tiger Security Oy on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Turvajärjestelmät.
Yhtiön Tiger Security Oy liikevaihto oli 220 tuhatta ja tilikauden tulos 33 tuhatta. Liikevaihto laski 2,2%. Liikevoittoprosentti oli 20,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää