Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+32 %
+400 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 173 000 | 179 000 | 176 000 | 202 000 | 267 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 45,5 % | −1,7 % | 14,8 % | 32,2 % |
Liiketulos, € | 20 000 | 20 000 | 5 000 | −3 000 | 21 000 |
Tilikauden tulos, € | 16 000 | 17 000 | 4 000 | −5 000 | 15 000 |
Käyttökate, % | 14,1 % | 13,3 % | 4,8 % | 2,2 % | 10,8 % |
Liikevoitto, % | 12,1 % | 11,5 % | 3,3 % | −1,5 % | 8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 173 000 | 179 000 | 176 000 | 202 000 | 267 000 |
Virallinen nimi
2.4.2012
Osakeyhtiö
Rauma
Katso kartallaPäätoimiala
Turvajärjestelmät
Muualla luokittelematon turvallisuuspalvelutoiminta (80090)
Y-tunnus:
9.3.2012
Ennakkoperintärekisteri:
9.3.2012
Verohallinnon perustiedot:
11.4.2012
Työnantajarekisteri:
8.3.2012
Kaupparekisteri:
2.4.2012
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
8.3.2012
Sata Systems Oy on perustettu vuonna 2012. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Rauma, ja pääasiallinen toimiala Turvajärjestelmät.
Yhtiön Sata Systems Oy liikevaihto oli 267 tuhatta ja tilikauden tulos 15 tuhatta. Liikevaihto nousi 32,2%. Liikevoittoprosentti oli 8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää