Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−14 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2022/05 | 2023/05 | 2024/05 | 2025/05 | 2026/05 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 189 000 | 164 000 | 136 000 | 140 000 | 120 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −28,9 % | 0 % | 0 % | 2,9 % | −14,3 % |
Liiketulos, € | 2 000 | −4 000 | −5 000 | - | −13 000 |
Tilikauden tulos, € | 2 000 | −4 000 | −5 000 | - | −13 000 |
Käyttökate, % | 1,6 % | −2,1 % | −3,5 % | 0,3 % | −10,7 % |
Liikevoitto, % | 1,6 % | −2,2 % | −3,5 % | 0,3 % | −10,7 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 95 000 | 164 000 | 136 000 | 140 000 | 120 000 |
Virallinen nimi
7.9.2016
Osakeyhtiö
Kirkkonummi
Katso kartallaPäätoimiala
Tuotekehitys, tutkimus- ja suunnittelupalvelut
Muu erikoistumaton vähittäiskauppa (47120)
Y-tunnus:
7.9.2016
Ennakkoperintärekisteri:
7.9.2016
Verohallinnon perustiedot:
15.9.2016
Työnantajarekisteri:
7.9.2016
Kaupparekisteri:
9.9.2016
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
7.9.2016
Sarwa Yoga Oy on perustettu vuonna 2016. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kirkkonummi, ja pääasiallinen toimiala Tuotekehitys, tutkimus- ja suunnittelupalvelut.
Yhtiön Sarwa Yoga Oy liikevaihto oli 120 tuhatta ja tilikauden tulos -13 tuhatta. Liikevaihto laski 14,3%. Liikevoittoprosentti oli -10,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
05/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää