Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−85 %
−275 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 76 000 | 110 000 | 98 000 | 53 000 | 8 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 1 420 % | 44,7 % | 0 % | 0 % | −84,9 % |
Liiketulos, € | 14 000 | −2 000 | −10 000 | 4 000 | −7 000 |
Tilikauden tulos, € | 14 000 | −3 000 | −11 000 | 4 000 | −7 000 |
Käyttökate, % | 18,5 % | −1,5 % | −10,2 % | 8,3 % | −88,6 % |
Liikevoitto, % | 18,6 % | −1,5 % | −10,2 % | 8,3 % | −88,6 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 76 000 | 110 000 | 98 000 | 53 000 | 2 000 |
Virallinen nimi
17.2.2015
Osakeyhtiö
Turku
Katso kartallaGH Agency
Päätoimiala
Tuotantoyhtiö
Elokuvien, videoiden ja televisio-ohjelmien tuotanto (59110)
Y-tunnus:
17.2.2015
Ennakkoperintärekisteri:
7.11.2025
Verohallinnon perustiedot:
20.2.2015
Työnantajarekisteri:
1.1.2026
Kaupparekisteri:
20.2.2015
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
7.11.2025
Anticult Oy on perustettu vuonna 2015. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Turku, ja pääasiallinen toimiala Tuotantoyhtiö.
Yhtiön Anticult Oy liikevaihto oli 8 tuhatta ja tilikauden tulos -7 tuhatta. Liikevaihto laski 84,9%. Liikevoittoprosentti oli -88,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
02/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 4 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 300% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää