Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 229 000 | 332 000 | 318 000 | 372 000 | 364 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 45 % | −4,2 % | 17 % | −2,1 % |
Liiketulos, € | 151 000 | 170 000 | 136 000 | 150 000 | 160 000 |
Tilikauden tulos, € | 121 000 | 136 000 | 108 000 | 118 000 | 127 000 |
Käyttökate, % | 66,4 % | 51,5 % | 43,4 % | 40,7 % | 44,5 % |
Liikevoitto, % | 66,4 % | 51,5 % | 43,1 % | 40,5 % | 44,2 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 229 000 | 166 000 | 159 000 | 186 000 | 182 000 |
Virallinen nimi
25.1.2021
Osakeyhtiö
Rovaniemi
Katso kartallaMuualla luokittelematon kaikki muu monenlainen ammatillinen, tieteellinen ja tekninen toiminta (74999)
Y-tunnus:
25.1.2021
Ennakkoperintärekisteri:
25.1.2021
Verohallinnon perustiedot:
2.2.2021
Kaupparekisteri:
2.2.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
25.1.2021
Aurora Cmc Consulting Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Rovaniemi.
Yhtiön Aurora Cmc Consulting Oy liikevaihto oli 364 tuhatta ja tilikauden tulos 127 tuhatta. Liikevaihto laski 2,1%. Liikevoittoprosentti oli 44,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää