Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−2,4 %
+29 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2022/01 | 2023/01 | 2024/01 | 2025/01 | 2026/01 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 157 000 | 132 000 | 155 000 | 164 000 | 160 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 9 % | −15,9 % | 17,4 % | 5,8 % | −2,4 % |
Liiketulos, € | 64 000 | 34 000 | 53 000 | 65 000 | 63 000 |
Tilikauden tulos, € | 51 000 | 18 000 | 42 000 | 49 000 | 63 000 |
Käyttökate, % | 47,8 % | 32,4 % | 42,6 % | 46,3 % | 44,3 % |
Liikevoitto, % | 41,2 % | 26,3 % | 34,8 % | 40,2 % | 39,7 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 157 000 | 132 000 | 155 000 | 164 000 | 160 000 |
Virallinen nimi
13.3.2019
Osakeyhtiö
Pälkäne
Katso kartallaPäätoimiala
Tukkuliike
Maa- ja metsätalouskoneiden ja -tarvikkeiden tukkukauppa (46610)
Y-tunnus:
13.3.2019
Ennakkoperintärekisteri:
13.3.2019
Verohallinnon perustiedot:
1.4.2019
Kaupparekisteri:
1.4.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
13.3.2019
Martin myynti ja urakointi Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Pälkäne, ja pääasiallinen toimiala Tukkuliike.
Yhtiön Martin myynti ja urakointi Oy liikevaihto oli 160 tuhatta ja tilikauden tulos 63 tuhatta. Liikevaihto laski 2,4%. Liikevoittoprosentti oli 39,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
01/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää