Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+140 %
+6,1 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 211 000 | 171 000 | 161 000 | 248 000 | 596 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 0 % | 0 % | 54 % | 140,3 % |
Liiketulos, € | 40 000 | 49 000 | 34 000 | 83 000 | 87 000 |
Tilikauden tulos, € | 32 000 | 39 000 | 26 000 | 66 000 | 70 000 |
Käyttökate, % | 19,4 % | 29,4 % | 21,5 % | 33,8 % | 14,8 % |
Liikevoitto, % | 19,2 % | 29,1 % | 21,3 % | 33,7 % | 14,8 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 211 000 | 171 000 | 161 000 | 248 000 | 596 000 |
Virallinen nimi
8.6.2021
Osakeyhtiö
Seinäjoki
Katso kartallaPäätoimiala
Tukkuliike
Muu muualla luokittelematon koneiden ja laitteiden tukkukauppa (46649)
Y-tunnus:
8.6.2021
Ennakkoperintärekisteri:
8.6.2021
Verohallinnon perustiedot:
11.6.2021
Kaupparekisteri:
11.6.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
8.6.2021
Lakeuden Tehdaspalvelu Ltp Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Seinäjoki, ja pääasiallinen toimiala Tukkuliike.
Yhtiön Lakeuden Tehdaspalvelu Ltp Oy liikevaihto oli 596 tuhatta ja tilikauden tulos 70 tuhatta. Liikevaihto nousi 140,3%. Liikevoittoprosentti oli 14,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää