Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+136 %
−62 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 187 000 | 41 000 | 139 000 | 101 000 | 238 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 884,2 % | −78,1 % | 239 % | −27,3 % | 135,6 % |
Liiketulos, € | −39 000 | −4 000 | −8 000 | 240 000 | 4 000 |
Tilikauden tulos, € | 9 000 | 73 000 | 236 000 | 337 000 | 127 000 |
Käyttökate, % | −15,5 % | 38,2 % | 5,6 % | 64,2 % | 7,2 % |
Liikevoitto, % | −20,5 % | −7,9 % | −5,3 % | 239,4 % | 1,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 187 000 | 41 000 | 139 000 | 101 000 | 238 000 |
Virallinen nimi
2.12.2010
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaPäätoimiala
Tukkuliike
Maa- ja metsätalouskoneiden ja -tarvikkeiden tukkukauppa (46610)
Y-tunnus:
25.10.2010
Ennakkoperintärekisteri:
25.10.2010
Verohallinnon perustiedot:
2.12.2010
Kaupparekisteri:
2.12.2010
Arvonlisäverovelvollisuus:
Alkutuottajana arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2021
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
18.10.2010
Koneta Agriculture Oy on perustettu vuonna 2010. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Tukkuliike.
Yhtiön Koneta Agriculture Oy liikevaihto oli 238 tuhatta ja tilikauden tulos 127 tuhatta. Liikevaihto nousi 135,6%. Liikevoittoprosentti oli 1,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää