Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+9,9 %
+192 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 255 000 | 243 000 | 73 000 | 111 000 | 122 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 50 % | −4,7 % | −70 % | 52,1 % | 9,9 % |
Liiketulos, € | −5 000 | −7 000 | −15 000 | −11 000 | 13 000 |
Tilikauden tulos, € | −6 000 | −7 000 | −16 000 | −13 000 | 12 000 |
Käyttökate, % | −1,7 % | −2,5 % | −19,4 % | −9,7 % | 10,9 % |
Liikevoitto, % | −1,8 % | −2,5 % | −19,4 % | −9,7 % | 10,9 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 255 000 | 243 000 | 73 000 | 111 000 | 122 000 |
Virallinen nimi
1.8.2011
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaDOG & PONY SHOW
Päätoimiala
Tukkuliike
Yleistukkukauppa (46900)
Y-tunnus:
1.8.2011
Ennakkoperintärekisteri:
17.8.2011
Verohallinnon perustiedot:
15.8.2011
Kaupparekisteri:
10.8.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
9.8.2011
Dog & Pony Promotion Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Tukkuliike.
Yhtiön Dog & Pony Promotion Oy liikevaihto oli 122 tuhatta ja tilikauden tulos 12 tuhatta. Liikevaihto nousi 9,9%. Liikevoittoprosentti oli 10,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää