Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−2,7 %
−8,8 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 693 000 | 744 000 | 847 000 | 867 000 | 844 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 125,7 % | 7,4 % | 13,8 % | 2,4 % | −2,6 % |
Liiketulos, € | 309 000 | 390 000 | 446 000 | 444 000 | 399 000 |
Tilikauden tulos, € | 246 000 | 311 000 | 358 000 | 353 000 | 322 000 |
Käyttökate, % | 44,7 % | 52,5 % | 52,7 % | 50,8 % | 47,3 % |
Liikevoitto, % | 44,8 % | 52,5 % | 52,7 % | 51,3 % | 47,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 139 000 | 149 000 | 169 000 | 173 000 | 169 000 |
Virallinen nimi
3.6.2020
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaFemme Finance
Nordic Management Company
Päätoimiala
Toimistopalvelut
Hallinto- ja toimistopalvelut (82100)
Y-tunnus:
3.6.2020
Ennakkoperintärekisteri:
1.8.2020
Verohallinnon perustiedot:
17.6.2020
Työnantajarekisteri:
1.8.2020
Kaupparekisteri:
17.6.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.7.2020
Next Level Management Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Toimistopalvelut.
Yhtiön Next Level Management Oy liikevaihto oli 844 tuhatta ja tilikauden tulos 322 tuhatta. Liikevaihto laski 2,6%. Liikevoittoprosentti oli 47,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 5 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää