Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−15 %
−53 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 183 000 | 192 000 | 204 000 | 220 000 | 186 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 1,7 % | 4,9 % | 6,3 % | 7,8 % | −15,4 % |
Liiketulos, € | 66 000 | 75 000 | 76 000 | 110 000 | 95 000 |
Tilikauden tulos, € | 92 000 | 100 000 | 99 000 | 130 000 | 61 000 |
Käyttökate, % | 36,5 % | 39,5 % | 37,4 % | 50,2 % | 51,4 % |
Liikevoitto, % | 36,5 % | 39,5 % | 37,4 % | 50,2 % | 51,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 92 000 | 96 000 | 102 000 | 110 000 | 93 000 |
Virallinen nimi
17.6.2019
Osakeyhtiö
Savonlinna
Katso kartallaPäätoimiala
Toimistopalvelut
Hallinto- ja toimistopalvelut (82100)
Y-tunnus:
17.6.2019
Ennakkoperintärekisteri:
24.6.2019
Verohallinnon perustiedot:
17.6.2019
Työnantajarekisteri:
1.7.2019
Kaupparekisteri:
17.6.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
24.6.2019
LT Management Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Savonlinna, ja pääasiallinen toimiala Toimistopalvelut.
Yhtiön LT Management Oy liikevaihto oli 186 tuhatta ja tilikauden tulos 61 tuhatta. Liikevaihto laski 15,4%. Liikevoittoprosentti oli 51,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää