Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+29 %
−80 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/01 | 2023/01 | 2024/01 | 2025/01 | 2026/01 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 831 000 | 658 000 | 598 000 | 491 000 | 633 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 8,1 % | −20,8 % | 0 % | −17,9 % | 28,9 % |
Liiketulos, € | 52 000 | 50 000 | −56 000 | 127 000 | 206 000 |
Tilikauden tulos, € | 387 000 | 381 000 | 145 000 | 181 000 | 37 000 |
Käyttökate, % | 17,1 % | 18,5 % | 1,7 % | 24,6 % | 43,5 % |
Liikevoitto, % | 6,3 % | 7,7 % | −9,4 % | 26 % | 32,7 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | - | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 831 000 | 658 000 | - | 491 000 | 633 000 |
Virallinen nimi
9.12.1992
Osakeyhtiö
Vaasa
Katso kartallaTilintarkastus Anssi-Jukka Kasi
Päätoimiala
Tilitoimisto
Laskentatoimi, kirjanpito ja veroneuvonta (69201)
Y-tunnus:
19.11.1992
Ennakkoperintärekisteri:
1.12.1997
Verohallinnon perustiedot:
19.11.1992
Työnantajarekisteri:
1.12.1999
Kaupparekisteri:
9.12.1992
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.12.1997
Tilintarkastus Anssi-Jukka Kasi on perustettu vuonna 1992. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vaasa, ja pääasiallinen toimiala Tilitoimisto.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Kasi Yhtiöt Oy.
Yhtiön Tilintarkastus Anssi-Jukka Kasi liikevaihto oli 633 tuhatta ja tilikauden tulos 37 tuhatta. Liikevaihto nousi 28,9%. Liikevoittoprosentti oli 32,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
01/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää