Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+5,9 %
−61 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/05 | 2023/05 | 2024/05 | 2025/05 | 2026/05 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 423 000 | 437 000 | 534 000 | 539 000 | 571 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 5,5 % | 3,3 % | 22,2 % | 0,9 % | 5,9 % |
Liiketulos, € | 40 000 | 40 000 | 78 000 | 13 000 | 31 000 |
Tilikauden tulos, € | 32 000 | 32 000 | 62 000 | 62 000 | 24 000 |
Käyttökate, % | 9,6 % | 9,4 % | 14,8 % | 2,6 % | 5,5 % |
Liikevoitto, % | 9,6 % | 9,4 % | 14,8 % | 2,6 % | 5,5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 85 000 | 87 000 | 107 000 | 90 000 | 95 000 |
Virallinen nimi
25.2.2013
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaSolution & Service Accounting
Päätoimiala
Tilitoimisto
Laskentatoimi, kirjanpito ja veroneuvonta (69201)
Y-tunnus:
12.2.2013
Ennakkoperintärekisteri:
12.2.2013
Verohallinnon perustiedot:
26.2.2013
Työnantajarekisteri:
1.5.2013
Kaupparekisteri:
25.2.2013
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
3.2.2013
Accounting Rocks Oy on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Tilitoimisto.
Yhtiön Accounting Rocks Oy liikevaihto oli 571 tuhatta ja tilikauden tulos 24 tuhatta. Liikevaihto nousi 5,9%. Liikevoittoprosentti oli 5,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
05/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 6 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää