Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−17 %
−115 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 179 000 | 162 000 | 161 000 | 154 000 | 128 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 20,1 % | −9,5 % | −0,6 % | −4,3 % | −16,9 % |
Liiketulos, € | 55 000 | 33 000 | 8 000 | 43 000 | 21 000 |
Tilikauden tulos, € | 43 000 | 26 000 | 9 000 | 34 000 | −5 000 |
Käyttökate, % | 30,8 % | 20,5 % | 5,3 % | 28,6 % | 16,8 % |
Liikevoitto, % | 30,8 % | 20,5 % | 5,3 % | 28,6 % | 16,8 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 179 000 | 162 000 | 161 000 | 154 000 | 128 000 |
Virallinen nimi
5.2.2016
Osakeyhtiö
Kerava
Katso kartallaPäätoimiala
Tilintarkastaja
Tilintarkastuspalvelu (69202)
Y-tunnus:
5.2.2016
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.2016
Verohallinnon perustiedot:
2.3.2016
Kaupparekisteri:
26.2.2016
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.3.2016
Tilintarkastuspalvelut H. Sinisalo Oy on perustettu vuonna 2016. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kerava, ja pääasiallinen toimiala Tilintarkastaja.
Yhtiön Tilintarkastuspalvelut H. Sinisalo Oy liikevaihto oli 128 tuhatta ja tilikauden tulos -5 tuhatta. Liikevaihto laski 16,9%. Liikevoittoprosentti oli 16,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää