Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−14 %
−79 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2022/08 | 2023/08 | 2024/08 | 2025/08 | Uusi 2026/08 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 342 000 | 383 000 | 377 000 | 412 000 | 355 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 6,2 % | 12 % | −1,6 % | 9,3 % | −13,8 % |
Liiketulos, € | 207 000 | 276 000 | 211 000 | 281 000 | 183 000 |
Tilikauden tulos, € | 121 000 | 183 000 | 244 000 | 454 000 | 94 000 |
Käyttökate, % | 59,3 % | 72 % | 57,8 % | 64,4 % | 55,6 % |
Liikevoitto, % | 60,7 % | 72,2 % | 56,2 % | 68,5 % | 51,8 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 342 000 | 383 000 | 377 000 | 412 000 | 355 000 |
Virallinen nimi
1.1.1988
Osakeyhtiö
Raasepori
Katso kartallaPäätoimiala
Tilintarkastaja
Tilintarkastuspalvelu (69202)
Y-tunnus:
15.6.1988
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
15.6.1988
Työnantajarekisteri:
1.4.1999
Kaupparekisteri:
18.5.1988
Arvonlisäverovelvollisuus:
Alkutuottajana arvonlisäverovelvollinen:
4.9.2020
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.1994
Redodata Oy Ab on perustettu vuonna 1988. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Raasepori, ja pääasiallinen toimiala Tilintarkastaja.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Oy Redodata Ab.
Yhtiön Redodata Oy Ab liikevaihto oli 355 tuhatta ja tilikauden tulos 94 tuhatta. Liikevaihto laski 13,8%. Liikevoittoprosentti oli 51,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
08/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää