Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+6,4 %
+13 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2022/08 | 2023/08 | 2024/08 | 2025/08 | Uusi 2026/08 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 324 000 | 428 000 | 526 000 | 528 000 | 562 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 8,7 % | 32,1 % | 22,9 % | 0,4 % | 6,4 % |
Liiketulos, € | 159 000 | 182 000 | 212 000 | 192 000 | 194 000 |
Tilikauden tulos, € | 120 000 | 172 000 | 199 000 | 180 000 | 203 000 |
Käyttökate, % | 54,2 % | 45,4 % | 42,2 % | 37,7 % | 38,3 % |
Liikevoitto, % | 49,5 % | 42,7 % | 40,6 % | 36,4 % | 34,6 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 324 000 | 428 000 | 526 000 | 528 000 | 562 000 |
Virallinen nimi
11.5.2020
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Tilintarkastaja
Tilintarkastuspalvelu (69202)
Y-tunnus:
11.5.2020
Ennakkoperintärekisteri:
11.5.2020
Verohallinnon perustiedot:
22.5.2020
Kaupparekisteri:
22.5.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
11.5.2020
Lok IT Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Tilintarkastaja.
Yhtiön Lok IT Oy liikevaihto oli 562 tuhatta ja tilikauden tulos 203 tuhatta. Liikevaihto nousi 6,4%. Liikevoittoprosentti oli 34,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
08/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää