Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+5,6 %
+70 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 167 000 | 171 000 | 201 000 | 161 000 | 170 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 2,4 % | 17,5 % | −19,9 % | 5,6 % |
Liiketulos, € | 110 000 | 46 000 | 64 000 | 25 000 | 43 000 |
Tilikauden tulos, € | 87 000 | 36 000 | 51 000 | 20 000 | 34 000 |
Käyttökate, % | 70,9 % | 30,4 % | 27,3 % | 16,1 % | 24,3 % |
Liikevoitto, % | 66,2 % | 27 % | 32,2 % | 15,9 % | 25,5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 167 000 | 171 000 | 201 000 | 161 000 | 170 000 |
Virallinen nimi
23.11.2020
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaStrength-based development and well-being Ltd
Vahvuuspohjainen kehitys js hyvinvointi Oy
Päätoimiala
Terveydenhuolto
Muualla luokittelematon muu terveyspalvelutoiminta (86990)
Y-tunnus:
23.11.2020
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2021
Verohallinnon perustiedot:
3.12.2020
Kaupparekisteri:
3.12.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2021
Styrkebaserad utveckling och välbefinnande Ab on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Terveydenhuolto.
Yhtiön Styrkebaserad utveckling och välbefinnande Ab liikevaihto oli 170 tuhatta ja tilikauden tulos 34 tuhatta. Liikevaihto nousi 5,6%. Liikevoittoprosentti oli 25,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää