Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+1,2 %
−22 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 474 000 | 455 000 | 573 000 | 568 000 | 575 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −5,2 % | −4 % | 25,9 % | −0,9 % | 1,2 % |
Liiketulos, € | 183 000 | 122 000 | 171 000 | 98 000 | 83 000 |
Tilikauden tulos, € | 146 000 | 94 000 | 128 000 | 67 000 | 52 000 |
Käyttökate, % | 37,8 % | 28,4 % | 30,2 % | 18,2 % | 15,8 % |
Liikevoitto, % | 38,7 % | 27 % | 30 % | 17,4 % | 14,6 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 474 000 | 455 000 | 573 000 | 568 000 | 575 000 |
Virallinen nimi
6.4.2000
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaMic Fences
Päätoimiala
Terveydenhuolto
Lääkäriasemat, yksityislääkärit ja vastaavat erikoislääkäripalvelut (86220)
Y-tunnus:
8.8.2000
Ennakkoperintärekisteri:
1.8.2006
Verohallinnon perustiedot:
8.8.2000
Kaupparekisteri:
6.4.2000
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2013
Med-oliver Oy on perustettu vuonna 2000. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Terveydenhuolto.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Med-Oliver Oy.
Yhtiön Med-oliver Oy liikevaihto oli 575 tuhatta ja tilikauden tulos 52 tuhatta. Liikevaihto nousi 1,2%. Liikevoittoprosentti oli 14,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää