Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−11 %
+19 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 107 000 | 1 136 000 | 1 107 000 | 1 113 000 | 994 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 4,7 % | 2,6 % | −2,5 % | 0,5 % | −10,7 % |
Liiketulos, € | 335 000 | 325 000 | 310 000 | 306 000 | 275 000 |
Tilikauden tulos, € | 273 000 | 219 000 | 269 000 | 237 000 | 283 000 |
Käyttökate, % | 30,3 % | 28,7 % | 28,1 % | 27,5 % | 29,4 % |
Liikevoitto, % | 30,3 % | 28,7 % | 28,1 % | 27,5 % | 27,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | - | - | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | - | - | - |
Virallinen nimi
8.3.2016
Osakeyhtiö
Vaasa
Katso kartallaRadiris Ab
Radiris Ltd.
Päätoimiala
Terveydenhuolto: tutkimukset ja analyysit
Diagnostiset kuvantamispalvelut ja lääketieteellisten laboratorioiden toiminta (86910)
Y-tunnus:
8.3.2016
Ennakkoperintärekisteri:
8.3.2016
Verohallinnon perustiedot:
21.3.2016
Työnantajarekisteri:
9.3.2016
Kaupparekisteri:
21.3.2016
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
9.3.2016
Radiris Oy on perustettu vuonna 2016. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vaasa, ja pääasiallinen toimiala Terveydenhuolto: tutkimukset ja analyysit.
Yhtiön Radiris Oy liikevaihto oli 994 tuhatta ja tilikauden tulos 283 tuhatta. Liikevaihto laski 10,7%. Liikevoittoprosentti oli 27,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää