Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+49 %
+141 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 167 000 | 303 000 | 385 000 | 432 000 | 643 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 81,4 % | 27,1 % | 12,2 % | 48,8 % |
Liiketulos, € | 7 000 | 34 000 | 37 000 | 87 000 | 210 000 |
Tilikauden tulos, € | 6 000 | 25 000 | 29 000 | 69 000 | 166 000 |
Käyttökate, % | 4,9 % | 11,4 % | 9,8 % | 20 % | 34,5 % |
Liikevoitto, % | 4,6 % | 11,4 % | 9,9 % | 20,2 % | 32,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 167 000 | 303 000 | 385 000 | 432 000 | 214 000 |
Virallinen nimi
1.10.2020
Osakeyhtiö
Ulvila
Katso kartallaVred Medical Ltd
Päätoimiala
Terveydenhoitotuotteet
Muu lääkinnällisten ja ortopedisten tuotteiden vähittäiskauppa (47742)
Y-tunnus:
1.10.2020
Ennakkoperintärekisteri:
1.10.2020
Verohallinnon perustiedot:
2.10.2020
Työnantajarekisteri:
1.10.2020
Kaupparekisteri:
2.10.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.10.2020
Vred Medical Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Ulvila, ja pääasiallinen toimiala Terveydenhoitotuotteet.
Yhtiön Vred Medical Oy liikevaihto oli 643 tuhatta ja tilikauden tulos 166 tuhatta. Liikevaihto nousi 48,8%. Liikevoittoprosentti oli 32,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 3 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 200% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää